“Zielone” OGUN-y 2024/25!!!

Kolejny rok akademicki przed nami!

Wykorzystaj go poszerzając swoją wiedzę z zakresu ekologii!

Jeszcze do 25 października trwa II tura rejestracji na przedmioty ogólnouniwersyteckie (OGUN).

Serdecznie zachęcamy wszystkich studentów do wyboru zajęć związanych z ekologią, ochroną środowiska i zrównoważonym rozwojem. Aby ułatwić wam wybór przygotowaliśmy selekcję “zielonych” OGUN-ów!

Bez względu na to czy obszar waszych studiów przynależy do dziedziny nauk ścisłych, społecznych, czy humanistycznych, dzięki naszej liście znajdziecie zajęcia o tematyce ekologicznej oferowane przez niemal każdy wydział UW! W tabeli możecie wyszukać zajęcia według grupy, wydziału oraz innych istotnych informacji.

link do tabeli w Google Sheets: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1f0EVs2qwXYB8YE9z4mTbrpVb63LNAEW61E7fvstGJ_E/edit?usp=sharing

Szczegółowe informacje na temat rejestracji żetonowej na przedmioty ogólnouniwersyteckie:

II tura: 09.09.2024 r. – 25.10.2024 r. (rejestracja na wszystkie dostępne przedmioty, nie ma już przedmiotów dedykowanych).
Uwaga: końcowy termin rejestracji tj. 25.10.2024 r. nie oznacza, że dopiero od tego dnia należy zacząć uczęszczać na zajęcia, ponieważ zajęcia w roku akad. 2024/2025 na Uniwersytecie Warszawskim rozpoczynają się od 01.10.2024 r.

Od 09.09.2024 r. będzie można rejestrować się na przedmioty należące do grupy 0000-SCISLE-OG, czyli przedmioty ścisłe w miarę pozostałych wolnych miejsc.

Od 10.09.2024 r. będzie można rejestrować się na przedmioty należące do grupy 0000-HUM-OG, czyli przedmioty humanistyczne oraz nadal będzie można się rejestrować na wszystkie przedmioty już aktywne w rejestracji, w miarę wolnych miejsc.

Od 12.09.2024 r. będzie można rejestrować się na przedmioty należące do grupy 0000-SPOL-OG, czyli przedmioty społeczne oraz nadal będzie można się rejestrować na wszystkie przedmioty już aktywne w rejestracji, w miarę wolnych miejsc.