Wykład otwarty na WPIA UW pt. „Stan tranzycji do neutralności klimatycznej globalnych korporacji”

Kategoria: Wydarzenia

Studium „Zrównoważone finanse – Podyplomowe Studium Prawno-Finansowe” oraz stowarzyszenie Sustainable Investment Forum Poland (POLSIF) zapraszają na wykład otwarty pt. „Stan tranzycji do neutralności klimatycznej globalnych korporacji”, który wygłosi Beata Bieńkowska, Doradca Strategiczny w Transition Pathway Initiative Centre, Grantham Research Institute on Climate Change and the Environment, London School of Economics. Komentarz do wykładu otwartego przedstawi Anna Malinowska.

Następnie odbędzie się panel POLSIF, w którym udział wezmą Anna Malinowska, Maria Krawczyńska Kaczmarek i Robert Rybski (Moderator), pt. “Jak uruchomić myślenie net-zero w biznesie? Jakie instrumenty finansowe mogą wesprzeć transformację?” Wydarzenie odbędzie się 15 czerwca 2024 r. od godz. 14:00 do godz. 16:30, w sali 1.2 (ul. Lipowa 4, Warszawa). Po wydarzeniu przewidziane jest spotkanie w foyer. Gorąco zachęcamy do udziału!

Więcej informacji: https://wpia.uw.edu.pl/pl/konferencje/wyklad-otwarty-stan-tranzycji-do-neutralnosci-klimatycznej-globalnych-korporacji